Zbiórka Żywności Uroczyste pożegnanie sztandaru szkoły Warsztaty teatralne KONCERT PATRIOTYCZNY Nocna mila Nietypowa lekcja historii Ginące zawody

Z życia szkoły

Zbiórka Żywności

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to znak, że  Wolontariusze z Szkoły Podstawowej w Niemcach przeprowadzili kolejną zbiórkę żywności dla potrzebujących. Mowa oczywiście o Ogólnopolskiej Zbiórce Żywności Caritas pod hasłem "Tak. Pomagam", która odbyła się w dniach 8 i 9 grudnia br. we wszystkich sklepach w Niemcach tj. Biedronce, w Delikatesach Centrum i w Stokrotce.  W Delikatesach Centrum zbiórka trwała od 2 grudnia. Była to już jej XIII edycja. Podobnie jak w latach ubiegłych zbierane były artykuły spożywcze z długim terminem ważności takie jak mąka, ryż, cukier, makaron, płatki kukurydziane, olej, konserwy, herbata, słodycze itp. Z zebranych produktów przygotowane zostaną paczki, które trafią do najuboższych, chorych i bezdomnych mieszkańców naszego środowiska.
W przeprowadzeniu Zbiórki pomogli nam jak zawsze niezawodne wolontariusze z Szkolne Koła Caritas z Szkoły Podstawowej w Niemcach pod opieką P. Tadeusza Nowak, P. Bartosik Małgorzaty i P. Anny Nosal.  Wolontariusze wyróżniali się  koszulkami z logo Caritas oraz identyfikatorami. Wszystkim Pracownikom i Kierownikom oraz Prezesom wymienionych sklepów serdecznie dziękujemy. Dziękujemy też darczyńcom tj. mieszkaniom, rodzicom  za okazana pomoc. Zebraliśmy bardzo dużo żywności, którą obdarzymy potrzebujących na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa w Niemcach
    ul. Szkolna 23
    21-025 Niemce


  • 817561594
    817561728

Galeria zdjęć